Doradztwo Rynkowe

Oferujemy pełne spektrum usług doradczych w zakresie rozwoju stanu produktów i usług dla funkcjonujących rynków i ich optymalizacji, a także pozyskiwania nowych rynków zbytu dla twoich produktów i usług. Nasze doświadczenie pozwoli na sprawne i skuteczne wdrożenie ustalonej strategii rozwoju Twoich produktów i usług na nowych rynkach i zapewni lepsze wyniki w Twojej firmie.

ZAPEWNIAMY

Zarządzanie kluczowymi klientami (pozyskiwanie klientów indywidualnych)

Usługa, którą wspólnie z tobą ustaliliśmy, strategia sprzedaży Key Account Management i przejęcie procesu sprzedaży. Docieramy do kluczowych decydentów, prezentujemy wasze produkty, usługi i pobudzamy zainteresowanie. Z firmami zaplanowanymi razem i umawiamy spotkanie. Jednocześnie uzyskaj informacje o stanie. Warunki konkurencji i warunki rynkowe.

Indywidualne poszukiwanie partnerów handlowych

Za tę usługę pod względem profesjonalnego wsparcia w poszukiwaniu partnerów handlowych zainteresowanych współpracą na rynku. W zależności od twoich wymagań zadanie może dotyczyć:

Poszukujemy dystrybutorów – klasyczna usługa naszej firmy, w której sprawdzamy kanały dystrybucji, pozyskujemy firmy, które znają Twoich klientów i są zainteresowane rozszerzeniem portfolio Twoich produktów / usług Znajdowanie dostawców – w oparciu o Twoje wymagania dotyczące firmy i przepustki produktu odpowiedni producenci.
Poszukiwanie podwykonawców – na podstawie twoich oczekiwań co do zakresu działań przekazuje informacje o ich firmach.
Ustalamy harmonogram spotkań z akcjonariuszami (spotkań w celu nawiązania współpracy) i doradzamy w wyborze.

Analizy Rynkowe

Celem analizy jest przekazanie wiedzy niezbędnej do wejścia na polski rynek. Poszczególne elementy analizy zależą od twoich potrzeb i celów. Może to obejmować branżę, produkt, analizę konkurencji, ceny produktów, prezentację możliwych kanałów dystrybucji, działania prawne w różnych branżach, takich jak.

Uzyskaj informacje na temat programów pomocowych

Doradzamy w zakresie rozwoju, biorąc pod uwagę obecną perspektywę wsparcia dostępnych środków z Unii Europejskiej w perspektywie 2014 – 2023 W tym zakresie możemy wybrać odpowiednią firmę do Twojego programu pomocy, a także zapewnić wsparcie w zakresie pozyskiwania funduszy i dla kolejnych kroków w realizacji inwestycji, szkolenia itp.

Sprawdzamy wiarygodność finansową firm

Szczególnie ważny aspekt w relacjach między firmami, szczególnie w okresie spowolnienia gospodarczego i związanej z tym utraty płynności przez niektórych przedsiębiorców, dogłębna analiza sytuacji gospodarczej przyszłego partnera. Instrumentami służącymi do weryfikacji sytuacji finansowej wykonawcy oferowanymi przez BSI są: wyciągi z rejestru przedsiębiorstw, BIK (biuro kredytowe), inne instytucje prowadzące analizy rynku, zaświadczenie z rejestru handlowego. raporty biznesowe umożliwiające wielowymiarowe sprawdzanie sytuacji finansowej przedsiębiorcy.

KORZYŚCI

  • Poprawa wyników finansowych firmy poprzez zwiększenie sprzedaży na innych rynkach,
  • Minimalizacja kosztów zarządzania produktami na nowych rynkach,
  • Minimalizowanie ryzyka w pozyskiwaniu partnerów,
  • Dostęp do najlepszych specjalistów zapewnia najwyższe standardy obsługi,
  • Poufność, uczciwość i wysoka jakość usług.